Tag: roza

KSAMIL/ “Na qëlluan me pistoletë”, Roza Lati tregon si e...

Aktori, Enea Arapi i emisionit veror “Bukë me vete” që transmetohet në RTV Ora është goditur me tytën e pistoletës në nofull, nga një...

Shpërthen mes VIP-ave, Roza Lati sqaron Encën: Artiste mos i jep...

Enca, këngëtarja me me shume ndjekës në rrjetet sociale, ishte e ftuar së fundmi në “Xing me Ermalin”, ku dhe foli mbi deklaratën e...