Tag: rooney

Telashe për yllin e futbollit anglez, arrestohet dhe gjobitet në...

Detaje të reja dalin nga arrestimi i futbollistit anglez Wayne Rooney. Ish kapiteni i Anglisë dhe Manchester United u arrestua më 16 dhjetor në Aeroportin...