Tag: rinas

Rinas, “Benz-at” përplasen kokë më kokë, raportohen të plagosur

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në rrugën e Rinasit, ku kanë mbetur të plagosur disa persona. Një automjet tip “Benz A-Class” është...

Rinas, maskat grabisin resortin nën kërcënimin e armëve, ja sa para...

Persona të maskuar ende të paidentifikuar kanë grabitur sot një resort. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Ahmetaq-Rinas, në një resort aty pranë. Sipas të dhënave të...

Rinas, falsifikonin letërnjoftime dhe pasaporta, 4 në pranga

Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga 4 persona. Arrestimi u bë në Rinas ku shtetasve të arrestuar ju gjetën mjete identifikimi false. Konkretisht u arrestua...

VIDEO/Basha, pritje entusiazte ne Rinas, ja cfare tha kreu i opozites

Kryetari i PD-se, Lulzim basha eshte pritur nga qindra demokrate ne aeroprotin e Rinasit sot kur sapo eshte kthyer nga vizita dyditore ne SHBA,...