Tag: rikthehe

FOTO/Rikthehen temperaturat e ulëta, parashikimi i motit për fillim e javës

Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh por që mundësitë pë reshje janë të pakta duke bërë që të rikthehet...