Tag: ridvan bode

Ridvan Bode paralajmëron partinë e re

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ridvan Bode ka paralajmëruar sonte mundësinë për të krijuar një parti të re ndërkohë që sipas tij opozita aktuale nuk...

FOTO GALERI/ Aqif Rakipi pjesë e partisë së re Bode –...

Ish-deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është parë sot nën shoqërinë e dy ish-deputetëve të PD-së, Ridvan Bode dhe Astrit Patozi. Tre ish deputetët, kanë...