Tag: Rezistenca rinore

FOTO/Denoncimi i Rezistencës Rinore: Po japin para për fushata denigruese ndaj...

Në një tjetër reagim të Rezistenca Rinore vëmendja perqendrohet tek studentet, ndaj te cileve, ka nisur nje fushate. Denoncimi i radhes vjen per emisionin e...

“Komunisti Arlind Qorri që shkatërroi protestën”, Rezistenca Rinore denoncon: Proteston kur...

Ka patur herë pas here akuza lidhur me revoltat studentore, sa i perket financimit te tyre nga parti politike, dhe jo vetëm kaq por...

Studentet: Protesta nuk ka mbaruar, kthehemi pas dy javeve

Rezistenca Rinore, grupiki qe bashkon studentet ne proteste ka paralameryar sot protesta te reja nderkohe qe do te krikohet edhe Levizja per te Drejtat...