Tag: rektore

I përgjigjet thirrjes së ministrisë së Arsimit, Mimoza Hafizi depoziton kandidaturën...

Profesorja Mimiza Hafizi, ish-deputete e PS-se, ka depozituar kandidaturen e saj ne gare per Rektore te Universitetit te Tiranes. Lajmin ajo e ka bere te...

DENONCIMI/Muka publikon plagjiaturën e rektores së Universitetit të njohur

Studiuesi Taulant Muka ka publikuar këtë mëngjes një tjetër rast të plagjiaturave e zyrtarëve në vend. Së fundmi bëhet fjalë për rektoren e Universitetit të...

Rama u hakërrehet rektorëve dhe dekanëve: Si ka mundësi që mbi...

Kryeministri Edi Rama sot ka qenë i ashpër me rektorët dhe dekanët e Universiteteteve. Gjatë një mbliedhje që zhvilloi me ta, ai i akuzoi...