Tag: refuzojne

Ndodh në Fier, të burgosurit refuzojnë të qëndrojnë në një ambient...

Ngjarja e rende e ndodhur disa ditë më parë në Mallakastër ka tronditur opinionin publik dhe vijon të mbetet ende ne qender të vëmendjes. Ditën...

VIDEO/’Turp, Turp’ momenti kur Rama përballet me studentët, shumë prej tyre...

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Vlorë, në një takim me studentët e këtij qyteti, ndërsa nuk mund të themi se është pritur qetësisht. Që sa...