Tag: Refuzim

VIDEO/Momenti kur ministri gjerman nuk i jep dorën Merkelit nga frika...

Horst Seehofer ka refuzuar sot të shtrëngojë dorën e zgjatur të kancelares në hapje të një samiti në Berlin duke refuzuar të bëjë përjashtim...

Rama mbledh deputetët dhe drejtuesit e veriut, Bushati e bojkoton

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur deputetët dhe drejtuesit të rajonit të veriut para pushimeve. Sipas informacioneve, në këtë mbledhje e cila ka zgjatur rreth...

Presidenti refuzoi emërimin e tij në krye të Akademisë së Shkencave,...

Ish-kreu i Partisë Socialdemokrate (PSD), Skënder Gjinushi, e ka cilësuar absolutisht të pavlefshëm vendimin e presidentit të Republikës, Ilir Meta, për të refuzuar emërimin...

Refuzimi i befasishëm i Hoxhës në Parlament, reagon Berisha: Goditje e...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas qëndrimit të fundit të kandidatit të PD i cili refuzoi të bënte betimin per te marrë mandatin e...

VIDEO/Për të mos u humbur, portieri refuzon urdhërat e tij, trajneri...

Ish-kapiteni i Chelsea, John Terry akuzoi portierin e Chelseas Kepa Arrizabalaga se nuk tregoi ndonjë respekt për Maurizio Sarri pasi refuzoi të dilte në...

VIDEO/Protesta e Diasporës para Kryeministrisë, policia nuk jep lejë

Protesta e Diasporës nuk do të zhvillohet. Protesta ishte paralajmëruar  nga organizatori i saj Genc Sejko, i njohur për memet e tij pikante në rrjet. Leja...

Vetting i politikanëve, Balla qetëson deputetët e PS: Është propagandë…

Kryeministri Edi Rama u shpreh se ai dhe socialistët e tij janë gati për vettingun e politikanëve, një nismë e ndërmarrë nga Partia Demokratike. Madje...

Nëse ju refuzon në shtrat, partneri/ja juaj ka këto arsye…

Ka ditë kur partneri/ja juaj nuk dëshiron të kryeje marrëdhënie seksuale. Dhe kur këto raste bëhen të shpeshta, vlen për tu mësuar shkaku apo...

Kërkohet lirimi për të katërtën herë i dy ushtarëve grekë, refuzohet...

Foto të reja të dy ushtarëve grekë që ende mbahen në Edërne (Adrianopojë) të Turqisë  u publikuan sot nga mediat turke. Dy ushtarë grekë, të...

DETAJE/ Vrasja në Durrës, familja e autorit dërgon njerëz për pajtim,...

Policia e Durrësit i trembet një hakmarrjeje të mundshme të familjes Gjokazaj ndaj asaj Lala dhe po mban nën monitorim të rreptë të dyja...