Tag: reaminacion

Çapja zyrtarisht i shpëton atentatit të tretë, kërkesë mjekëve: Më nxirrni...

Ardian Çapja i ka shpëtuar edhe kësaj here atentatit që kërkoi t’i merrte jetën tre ditë më parë. Ai mori një plumb në shpatull, fare...

Xhaxho rrëfen sekretet e COVID-19 dhe gjendjen brenda spitalit: Të rrëzon...

Mjeku reanimator Roland Xhaxho, që mundi koronavirusin, pas një trajtimi në Infektiv tregon për “News 24” betejën me sëmundjen, ndërkohë që i duhet të...