Tag: reagim

Rama prezanton programin, Vasili: Kryeministër me aritmetikë të grisur

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar programin e qeverisë për 4 vitet e ardhshme. Me anë të një statusi në facebook kreu i grupit parlamentar...

FOTO/ Fejohet modelja shqiptare, reagon ish-banori i Big Brother: Këto janë...

Modelja kosovare Kaltrina Lulaj, ka bërë publike fejesën e saj me sheikun duke postuar në Instastory unazën e saj prej floriri. Ajo është fejuar...

Hapet Unaza e Madhe, reagon ish n/kryetari i Bashkise: Kërkoni ndjesë...

Ditën e sotme ështe peruruar segmenti i Unazës së Madhe të Tiranës. Pas këtij perurimi ka reaguar ish nenkryetari i Bashkise kur Basha drejtonte...

“Fondi i Ballkanit Perëndimor drejtohet nga ish-pinjolli i regjimit komunist”

"Kushti i vetëm, për tu ngritur në detyrë dhe për të mbajtur poste të larta në qeveri dhe administratë, është ai që të jesh...

Franca kërkon rikthimin e vizave, Zgjidhja:Të ikë Rama, që shqiptarët të...

Partia ZGJIDHJA akuzoi kryeministrin Rama si përgjegjësin kryesor të largimit të shqiptarëve drejt vendeve të Europës Perëndimore. Duke iu referuar raportit të Ministrisë së...

Kërkonte vajza për seks tresh, rrëfehet motra e parukieres: Si qëndron...

Ditën e djeshme faqja në Instagram “Demaskimet Shqiptare” ka publikuar disa mesazhe ku tregohet biseda e një femre të quajtur Lina Dauti nga Divjaka...

Fillimi i shkollës, Basha: Librat e arsimit të detyrueshëm duhet të...

Kreu i Partise Demokratike Lulzim Basha ka propozuar që librat e arsimit të detyrueshëm të jepen falas. Me anë të një statusi në facebook,...

E akuzuan për “marrëdhënie” me të moshuar, reagon Marina Fara

Marina Fara ka reaguar për herë të parë përsa u përket akuzave se pas jetës së saj luksoze fshihen pleq e të moshuar.  Duke...

Qeveria e re, reagon Dule: Rama, dështimi perfekt!

Vangjel Dule, kreu i Bashkimit për të Drejtat e Njeriut, ka reaguar në lidhje me krijimin e labinetit të ri qeverisës. Me anë të...

Qeveria e re, Berisha: Ju prezantoj me bosat e korrupsionit dhe...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas shpalljes zyrtare të kabinetit të ri qeverisës. Duke i radhitir të përzgjedhurot një e nga një Berisja ka...