Tag: rastet

Shteti i parë që konfirmoi valën e dytë të koronavirusit, një...

Zyrtarët shëndetësorë në Korenë e Jugut besojnë se vendi po kalon një valë të dytë të koronavirusit, megjithë regjistrimin e një numri relativisht të...

Gruaja e shtruar në QSUT infekton 3 persona në Patos, me...

ISHP njoftoi për 3 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në Patos. Mesohet se rastet e reja pozitive janë kontaktet të...

VIDEO/Shfaqet Pipero dhe jep mesazh për qytetarët: Kemi hyrë në një...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka ndarë videomesazhin e doktor Pëllumb Piperos i cili ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të...

Shënohet viktima e 39 nga koronavirusi, shpërndarja e rasteve të reja...

Ne perditesimin e fundit, Ministria e nis me deklaraten e saj duke kerkuar vigjilence nga qytetaret. Gjate 24 oreve te fundit, jane kryer 280 testime...

Sërish shifra të larta, 66 të prekur me covid-19 në 24...

Edhe sot pritet te kete nje shifer te larte me raste te koronavirusit. Burime për Top Channel bëjnë me dije se janë 66 të prekur...

Ish-deputeti zbulon ‘strategjinë’ e qeverisë që nga fillimi i epidemisë: Mos...

Ish-deputeti Tritan Shehu ka zbuluar strategjine e autoriteteve shendetesore  per zbulimin e rasteve te reja me koronavirus. Sipas tij, qeveria dhe ministria  qe ne...

Shpërndarja gjeografike e infektimit, 608 raste aktive me koronavirus në të...

Ne 24 oret e fundit, jane bere 333 testime, dhe kane rezultuar pozitive 50 persona. Shperndarja eshte perkatesisht: 12 ne Shkoder, 11 ne Tirane, 6...

Rënie e lehtë e rasteve të reja, 50 persona të infektuar...

Pas shifrës rekord të një dite më parë të të infektuarve me COVID-19, këtë të mërkurë infektimet nga koronavirusi në vendin tonë kanë pësuar...

Ish-deputeti bën deklaratën e fortë: Raste me koronavirus shfaqen sot dhe...

Ne nje reagim te fundit ne rrjetet sociale, ish-deputeti Bardh Spahia zbulon se nga rastet aktive qe dolen sot ne  Tirane, disa prej tyre...

DETAJE/Shënohet viktima e 37 nga koronavirusi, shpërndarja e rasteve të reja

Vetëm në 24 oret e fundit jane konfirmuar 82 raste te reja, duke shenuar keshtu diten me raste rekord, te papara qe nga shperthimi...