Tag: rastet

“Nuk mund të kursehen tamponët”, Ish-deputeti bën thirrje: Duhet këputur zinxhiri...

Diten e sotme, u be me dije se nje prej personave te infektuar dhe ne intubim ishte dhe nje mjek hematolog ne QSUT, i...

Dy viktima të tjera nga koronavirusi, shtohen sërish rastet e reja...

Në 24 orët e fundit, referuar shërbimit infektiv, një paciente 78 vjeçare nga Tirana, e transferuar nga një spital jopublik, ka ndërruar jetë në...

Infermierja e burgut të Fierit pozitive me COVID-19, e mori infeksionin...

Rasti më i fundit pozitiv me Covid-19 nga qyteti i Fierit është një punonjëse e burgut, infermiere. Gruaja medohet se është ínfektuar në Tiranë...

DETAJE/Vlora shënon raste nga fasoneritë, viktima banonte në lagjen vatër

Gjatë 24 orëve të fundit në Vlorë u shënuan 11 raste të reja, ndërsa ka ndërruar jetë një 77 vjeçar. Nderkaq, sipas Ora News, mesohet...

Shifra të larta në vend, ndërrojnë jetë 2 pacientë të tjerë...

ISHP ka konstatuar 61 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit nga 355 testime të kryera. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 12 të...

Konfirmohen raste pozitive në Gjirokastër, infektohen punonjës të bashkisë dhe...

Pesë raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në Gjirokastër. Burime për Abc News bëjnë me dije se rastet e reja janë raste kontakti, 3...

DETAJE/Një rast tjetër i ardhur nga jashtë në Fier, në Korçë...

Rasti i ri i konfirmuar pozitiv ditën e sotme në qytetin e Korçës është një vajzë e re e cila dyshohet të ketë marrë infeksionin në...

Disa raste të reja me Covid 19 në Shkodër, tre prej...

Dhjetë raste të reja me koronavirus janë konfirmuar këtë të mërkurë në Shkodër. Burime për Abc News bëjnë me dije se 3 nga të infektuarit...

Rikthehen vatrat e rrezikshme në fasoneri, të infektuar punonjëset nga Vlora

Gjatë 24 orëve të fundit u konfirmuan 52 raste të reja me Covid-19 në vend. Nga këto, 9 raste janë regjistruar në qytetin e Vlorës....

Rritet sërish numri i të infektuarve me Covid-19, bilanci gjatë 24-orëve...

Është rritur sërish numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri. Mesohet se gjatë 24-orëve të fundit në vendin tonë janë infektuar 50 persona...