Tag: rastet e reja

Bum rastesh të reja me koronavirus në Elbasan

Janë konfirmuar 15 raste të reja me koronavirus në Elbasan. Rastet e reja janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa tamponët janë marrë...

E FUNDIT/Bie numri i viktimave, por shifra e rasteve të reja...

Ne vendin tone jane kryer 586 testime per te dyshuar, ku 135 prej tyre jane konfirmuar pozitive me koronavirus. 113 raste jane vetem ne Tirane,...

E FUNDIT/Shifrat e rasteve të reja vijojnë të jenë të larta,...

Vijon situata e rende ne vendin tone sa i takon koronavirusit. Mesohet se jane 81 paciente te shtruar ne spital, ku 2 prej tyre...

Durrësi vatër e rrezikshme infeksioni, rastet e reja shënohen brenda një...

Durrë papritur eshte shnderruar ne nje vater te re infeksioni, me raste qe vijne ne rritje, si pasoje e nje fasonerie dhe kontakteve brenda...

Shtohet numri i të infektuarve në Krujë, konfirmohen dy raste të...

Dy raste të reja janë konfirmuar këtë të martë  në Krujë duke e çuar në 58 numrin e të infektuarve. Burime për Abc News bëjnë...

DETAJE/8 raste të tjera me koronavirus, hartës i shtohet një tjetër...

Ka shkuar ne 475, numri në total i të prekurve me COVID-19. Vetem per 24 oret e fundit jane regjistruar 8 raste te reja,...

12 raste të reja me koronavirus në Shkodër, Spahia: U infektuan...

Ishte e papritur situata e djeshme ne qytetin e Shkodres, ku pas kryerjes se disa testeve, rezultuan 12 te prekur njekohesisht nga koronavirusi. Lajmi pritet...