Tag: Rama dako

Rama mbron Dakon, por cfare thote per Tomen dhe Saimirin

Kryeministri Edi Rama mbrojti hapur sonte bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako. I ftuar në emisionin “Opinion” ai tha se edhe pse Dako është futur...