Tag: qsut

Basha apel mjekëve: Mos e braktisni misionin tuaj human, Rama të...

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar për dorëheqjen e mjekëve të urgjencës së QSUT. Duke i shtuar këtij veprimi edhe aktin e eksodit...

Dorëheqjet nga Urgjenca e QSUT alarmon edhe Presidentin, i dërguari i...

Pas lajmit dhe letrës së publikuar në media, se 8 mjekë të Urgjencës së QSUT kanë dhënë dorëheqjen, drejtori i Kabinetit të Presidentit Ilir...

VIDEO – PËRMBYTJET/ Urgjencës së QSUT-së, “i plasin” ujërat

Urgjenca në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” është përmbytur nga uji ditën e sotme. Siç duket qartë në pamjet e mëposhtme, i gjithë korridori...

VIDEO SKANDAL (e plotë) / Korrupsioni në QSUT – Më lirë...

Emisioni “STOP” në TV Klan trajtoi rastin sesi në spitalin francez pranë QSUT-së, po të paguash para nën dorë, hyn në operacion pa radhë...

SKANDAL/ Korrupsioni në QSUT – Ja shuma që duhet të paguash...

Emisioni investigativ “STOP” në TV Klan, të martën në mbrëmje, ka denoncuar një rast korrupsioni në Spitalin Francez, në QSUT. Pamjet e publikuara nga emisioni...

VIDEO DENONCIMI/ “Ky burrë e ka fituar tenderin për të rregulluar...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar videon e një qytetari dixhital. Ne video shfaqet një burre me cekan në dorë, i cili po mundohet të...

Helmohen dhjetra studentë, mbushet infektivi në orët e para të mëngjesit

Dhjetra studentë iu drejtuan në mëngjesin e sotëm infektivit në QSUT pas shenjave të forta për një helmim të mundshëm. Më datë 14.06.2017, rreth orës...