Tag: qsut

BREAKING NEWS/Denoncimi i dytë nga personeli mjekësor: Urgjenca e QSUT do...

Eshte i dyti denoncim qe ish-kryeministri Sali Berisha ka marre brenda pak ditesh, lidhur me urgjencen e QSUT. Sipas mesazhit, Urgjenca e QSUT qe pret...

Mjeku reagon pas sulmit nga Rama: Ndjehem i pezmatuar, mesazhi im...

Doktori i Urgjences ne QSUT, Ilir Allkja diten e djeshme beri buje me nje video-mesazh te publikuar ne rrjetet sociale, teksa shprehte shqetesimin e...

Nuk ka koronavirus në Shqipëri, ministria jep informacionet: Përfundon testimi i...

Ministria e Shëndetësisë me anë të një njoftimi te perditesuar për mediat shprehet se Shqipëria ende nuk është prekur nga koronavirusi. Sipas tyre, nuk...

Ish-deputetja bën denoncimin nga QSUT: Shpenzohen miliona euro dhe po reduktohen...

Ish-deputetja e njohur e PD, Oriola Pampuri ka denoncuar nga QSUT te verteten sipas saj te sallave kirurgjikale ne kete spital. Sipas saj, e vërteta...

FOTO/Kirurgët kërkesë ministrisë, ja vendimi që kundërshtojnë: Dëmton pacientët, po çon...

Kirurgët më të njohur në vendin tonë kanë firmosur si akt per te treguar se janë kundër zhvendosjes se sallave te urgjencës. Firmat e tyre...

Debati për deklaratat e Bashës mbi QSUT-në, Bardhi i përgjigjet mjekes:...

Statusi i një mjeke, të quajtur Silvana Çeliku, beri buje dhe u shërnda nga mediat pranë qeverisë si një reagim ndaj komenteve të kryetarit...

“Ç’po ndodh me Kirurgjinë në QSUT? Ish deputeti liston problemet: Qytetarët...

Ish deputeti i PD Tritan Shehu prek një pikë të dobët siç është shëndetësia dhe argumenton pse qytetarët janë të detyruar ti drejtohen sot...

Era e fortë në Tiranë, 5 persona përfundojnë në spitalin e...

Rënia e objekteve të ndryshme që ranë nga era e fortë bëri që në spitalin e Traumës të të marrin mjekim 5 persona. Qytetaret kane...

Spahia, nje preparat i rendesishem mungon ne QSUT

Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia tha sot se Propoganda shterpe ne shendetesi eshte kriminale. Papergjegjshmeri me jetet e qytetareve. Ne QSUT mungon edhe preparati...

Zbulohen detaje pas dhunimit të gruas nga Ramazan Rraja: Policia ende...

Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka publikuar detaje pas monitorimit të rastit të dhunimit që bëri bujë në të gjitha mediat. Bëhet fjalë për ngjarjen...