Tag: qafe thane

DETAJE/Trafikantët rrezikojnë jetën e punonjësve në Qafë-Thanë për të shpëtuar drogën,...

Policia ka arrestuar një 43 vjeçar dhe ka shpallur në kërkim një 41 vjeçar, të cilët tenatuan të kalojnë 32 kilogram kanabis drejt Maqedonisë...

DETAJE/Plagosi një person, tjetrit i vjedh pasaportën, kapet në Qafë Thanë...

Një 53-vjeçar, i shpallur në kërkim për vrasje në tentativë, është arrestuar në tentativë për të lënë kufirin shqiptar në Qafë-Thanë. Mësohet se Gjoni Çaushi,...

DENONCIMI/U arrestuan për kontrabandë, lirohen të afërmit e deputetit të PS

Ish-kryeministri Berisha ka bërë publike një denoncim të një qytetari në të cilën zbulohet se janë liruar nga burgu familjarët e deputetit socialist Ilir...

Furgoni me drogë në Qafë Thanë, kreu i grupit i sapoliruar...

Sapo ka dalë nga qelia, Aranit Bida, ka filluar sërisht të meret me aktivitet kriminal, ku është arrestuar sërisht për trafik droge. Mes të...

VIDEO/Droga e kapur në Qafë Thanë, policia jep informacione: U godit...

Policia ka bërë publike detajet zyrtare të operacionit të djeshëm të antidrogës në Qafë Thanë. Sipas policisë, janë 8 të arrestuar si dhe është shpallur...

570 kg drogë e kapur në Qafë Thanë, zbulohet cila kompani...

Detaje të reja mësohen nga ndalimi i furgonit me drogë në Qafë Thanë. Është mësuar  se kujt i përket furgoni i cili po transportonte...

DETAJE/570 kg drogë e kapur në Qafë Thanë, 7 të arrestuar...

Sasia e drogës të kapur ditën e djeshme ka qenë 570 kilogramë kanabis.  Sipas burimeve, 7 persona janë arrestuar deri tani dhe një është...

Droga e kapur në Qafë Thanë, qytetari zbulon se kujt i...

Ish-kryeministri Berisha ka bërë publike një mesazh të një qytetari dixhital, i cili zbulon se kujt i përket droga e kapur në Qafë Thanë...

Një ton drogë në Qafë Thane, ndalohet furgoni me tre persona

Një furgon transporti u ndalua nga policia e Elbasanit dhe FNSH pranë pikës kufitare të Qafë Thanës me një sasi të konsiderueshme droge. Lënda...

Operacion antidrogë në Qafë Thanë, dyshohet se një furgon po transportonte...

Një operacion antidrogë po zhvillohet këtë paradite  në zonën e Qafë Thanës.  Policia dyshon se një furgon ka qenë duke transportuar drogë. Burime bëjnë me...