Tag: punetori

Bie nga kabina elektrike, humb tragjikisht jetën 40-vjeçari

Një 40 vjeçar ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga një kabinë elektrike në qytetin e Pogradecit. Dyshohet se shtetasi me iniciale P.M, banues...

Vdekja e punëtorit në Kavajë, 40-vjeçari i pasiguruar dhe pa kontratë...

Policia ka arrestuar përfaqësuesin e firmës që kryente punimet dhe ka shpallur në kërkim policor administratorin dhe drejtuesen teknike, në lidhje me ngjarjen e...

DETAJE/Punëtori plagoset në shtëpinë ku po punonte, pranga pronarit. E shkuara...

Një ngjarje e rende raportohet në kryeqytet. Sipas policisë, një punëtor eshte plagosur per motive të dobëta nga pronari i baneses ku po punonte....

Një 23-vjeçar humb jetën në Theth, zbardhen detajet e ngjarjes

Një person ka humbur jetën mesditën e sotme në Theth, teksa mësohet se ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Ngjarja ka ndodhur në afërsi...

Bie nga skela, vdes në vend punëtori në Lezhë

Fatkeqësisht bilancit të viktimave të sotëm i është shtuar dhe një tjetër. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Lezhë, ku ka humbur...

Durrës, gjendet i mbytur në ish-kantierin detar punëtori i portit

Një person është gjetur i pajetë  mëngjesin e sotëm në zonën e njohur si ish-kantieri detar brenda Portit të Durrësit. Sipas informacioneve të para, personi...

Rrëzohet nga lartësia në Ndërmarrjen e Naftës, humb jetën punëtori në...

Një 50-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme. Bëhet fjalë për një incident tragjik të ndodhur në Ndërmarrjen e Naftës në Kuçovë. Mësohet se 50-vjeçari ka...

LAJM I FUNDIT/Ngjarje e rëndë në Vlorë, punëtori i naftës pret...

Nuk kanë të mbaruar ngjarjet e rënda në qytetin e Vlorës. Mësohet se një punëtor i naftës ka prerë dorën. Ngjarja ka ndodhur në një prej...

Aksidenti me një të vdekur, policia arreston teknikun dhe menaxherin e...

Një punëtor mbeti i vdekur mes çimentos që i ra përsipër, ndërsa një tjetër mbeti i plagosur rëndë. Ngjarja ndodhi në një fabrikë në Elbasan,...