Tag: psikolog

Shifra tronditëse/ Ja sa persona u vetëflijuan në 6 muaj, psikologët...

Tre persona i dhanë fund jetës ditën e martë, duke rënduar në këtë mënyrë bilancin e vetëvrasjeve në Shqipëri. Të dhënat e Institutit të...

Vetëvrasjet e grave në Durrës dhe Tiranë, psikologu nxjerr sondazhin: Burrat...

Vetëm në shumë pak kohë,  Shqipëria u trondit nga lajmi se dy gra vranë veten. I referohemi dy ngjarjeve të fundit. E para për gruan e...