Tag: propozimet

Alibeaj shpjegon 4 shtyllat kryesore të paketës së PD kundër krimit...

Partia Demokratike ka prezantuar propozimet kundër krimit zgjedhor, nëpërmjet përfaqësuesve për reformën zgjedhore Oerd Bylykbashi, Enkelejd Alibeaj dhe Ivi Kaso. Alibeaj u shpreh se motivi...

PD prezanton propozimet kundër krimit zgjedhor, Bylykbashi tregon detajet: Synimi i...

Partia Demokratike ka prezantuar propozimet kundër krimit zgjedhor. Tre përfaqësuesit e PD për reformën zgjedhore, Oerd Bylykbashi, Ivi Kaso dhe Enkelejd Alibeaj dhanë detajet...

FOTO/5 masat kryesore që Basha i kërkon qeverisë të marrë për...

Lideri Demokrat ka qene i qarte diten e sotme, pas vizitës me pronarë dhe punonjës fasonerie dhe të një punishte perpunimi qumeshti, teksa i...

DETAJE/Reforma zgjedhore, këto janë 16 propozimet e Partisë Demokratike

Sot u mbajt tryeza e radhës për Reformën Zgjedhore me praninë e OSBE-së. Partia Demokratike iu përgjigj ftesës me një grup teknikësh, duke iu...

Vendimi për Dritan Dajtin, çfarë kërkon presidenti Meta

Kreu i Shtetit Ilir Meta ka komentuar zhvillimet e fundit në vend, ku është ndalur tek rrëzimet e kandidaturave të tij për kreun e...