Tag: prokurori

LAJM I FUNDIT/Zgjidhet kryeprokurori i ri i Shqipërisë

Olsian Çela është prokurori i ri i Shqipërisë. Shumica e deputetëve në Kuvend votuan pro kandidaturës së Celës, i cili u rendit edhe i pari...

VIDEO/PD vijon betejën, padi në Prokurori për projektin e Unazës së...

Partia Demokratike ka depozituar sot një kallëzim penal pranë prokurorisë për projektin e Unazës së Re. Me një dosje plot me dokumente, ish-deputeti i PD-së...

Kejvina Kthella rikthehet sërish te Krimet e Rënda, tani për një...

Kejvina Kthella u kthye në qender të vemendjes, pas marrjes në pyetje nga Prokuroria. Modelja seksi dyshohej se kishte lidhje me Redjan Rrajën, personin...

FOTO/Shpëtuan paq nga plumbat, theret kurban te vendi i atentatit të...

Disa ditë pas atentatit mafioz ndaj prokurorit Arjan Ndoja, një pamje krejtësisht e pazakontë është regjistruar ditën e sotme pikërisht në vendin e ngjarjes...

KLP interviston sot kandidatët për Prokuror të Përgjithshëm, si do të...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë do të intervistojë sot kandidatët për Prokuror të Përgjithshëm. Në garë janë Prokurorja e përkohshme që ka dy vite...

Redjan Rraja kërkon në Apel lirimin, përdor si alibi modelen e...

Avokati i Redjan Rrajës ka ankimuar në Apel vendimin e Gjykatës për masën ‘Arrest me burg’ ndaj klientit të tij. Kujtojmë se Gjykata e Krimeve...

“Dosje hetimore në makinë me ‘Rrumin'”, Manjani ironizon: O pika mu...

Ish-ministri Ylli Manjani ka ironizuar ngjarjen e fundit me atentatin ndaj Arjan Ndoj, dhe kètu i referohet informacioneve nga hetimet se ai kishte dhe...

LETRA/KLP reagon për herë të parë pas atentatit të prokurorit, çfarë...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka reaguar për herë të parë mbi atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji, që tronditi mbarë opinionin publik, pasditen e...

“Prishje pazari mes bandash”,PD: Redjan Rraja është ushtar i bandës së...

Partia Demokratike u shpreh ditën e sotme se atentati mafioz ndaj prokurorit është prishje pazari mes bandave që sollën dhe mbajnë në pushtet Edi...

DENONCIMI/Qytetarja akuza të forta: Erion Braçe i përfshirë në atentatin ndaj...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e qytetarit dixhital në lidhje me atentatin ndaj prokurorit, Arjan Ndoji. Sipas pretendimeve të qytetarit dixhital, akuzohet se në...