Tag: prezantimi

DETAJE/Ndërhyrja e Ramës për Sanremon, Alketa flet për herë të parë:...

Prezantuesja Alketa Vejsiu, e pyetur nëse është ndihmuar nga kryeministri Rama për të qenë bashkë prezantuese ën Sanremo, e mohoi një gjë të tillë. E...

FOTO/Erdogan prezanton makinën e parë turke: Bëmë realitet ëndrrën 60-vjeçare

Presidenti i Turqisë zbuloi këtë të premte prototipin e parë automobil vendas të vendit, duke e futur keshtu Turqine në tregun e makinave elektrike....

Tërmeti/Olsian Çela bën premtimin e parë: Njerëzit presin që drejtësia të...

Teksa falënderoi për punën përgjatë këtyre dy vitet të paraardhëses së tij Arta Marku, Olsian Çela ka bere dhe premtimet dhe deklaratat e para...

Olsian Çela merr detyrën, Marku: E lumtur që ia pasoj shokut...

Prezantohet në Prokurorinë e Përgjithshme, kreu i ri i kësaj prokurorie i zgjedhur një ditë më parë nga Kuvendi, Olsian Çela. E pranishme në...

“Po mundohet t’i hedhë shqiptarit trutë e gomarit”, ish-deputeti për monologun...

Teksa u duk sikur Kryeministri  Edi Rama po jepte një shfaqje me prezantimet e tij për paketën e ashtuquajtur "KCK", ka ardhur reagimi nga...

VIDEO/Si do të kapen të rrezikshmit dhe të fortët, policia e...

Kjo është njësia speciale për Kapjen e Personave në Kërkim, të cilën e ka krijuar Policia e Shtetit, me qellim kapjen e personave të...

Si do të jetë qeveria tranzitore, Basha jep detaje: Jo koalicion...

Gjatë prezantimit të platformës për qeverinë tranzitore, Lulzim Basha u është përgjigjur dhe pyetjeve dhe ndërhyrjeve te gazetarëve. Kreu i PD-së, Lulzim Basha, edhe pse...

E PLOTE/Detyrat e Qeverisë Tranzitore, ja 10 pikat më të rëndësishme

Në vijim të prezantimit të tij, Oerd Bylykbashi ka prezantuar dhe detyrat që qeveria tranzitore do të ketë deri në garantimin e zgjedhjeve të...

Takimi me Kryemadhin, Basha flet për dy aksionet e ardhshme: Asgjë...

Menjëherë pas takimit me Monika Kryemadhin, Lulzim  Basha ka folur para mediave lidhur me atë çfarë dy lideret e opozitës kanë biseduar. Basha tregoi qartë...

Ceremonia e çmimeve Oscar nuk do të ketë prezantues

Ceremonia e çmimeve Oskar 2019, do të mbahet pa një prezantues, për herë të parë në 30 vitet e fundit. Zyrtarisht këtë informacion e ka...