Tag: presion

Yuri Kim ‘shton’ presionin: Gjykata Kushtetuese të ngrihet brenda fundit të...

Ambasadorja Amerikane në Tiranë Yuri Kim i ka kërkuar Këshillit të Emërimeve në Drejtësi të vlerësojë menjëherë kandidatët e rinj për Gjykatën Kushtetuese të...

Arrestohen 2 persona në Pogradec: I morën 500 mijë lekë 40-vjeçarit,...

Policia njofton se janë arrestuar ne flagrancë dy shtetas për veprën penale "Shtrëngimi me anë të kanosjes për dhënien e pasurisë". Specialistët për Hetimin e...

E reja nga Tirana denoncon ish-partnerin 40-vjeçar: Kam bërë video intime...

Një 26-vjeçare këmbëngul se jeta e saj është marrë peng në distancë nga ish i fejuari që i kërkon rikthimin tek ai, përmes një...

Buxheti në krizë, qeveria presion punonjësve të saj: Vërtetoni që nuk...

Një shkresë që u është dërguar punonjësve të administratës gjatë ditëve të fundit, nga ana e Ministrisë së Financave u ka kërkuar atyre që...

“Po fshihen të dhëna sensitive”,Berisha bën publike denoncimin për drejtoreshën e...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot shqetësimin që kanë prej disa kohësh punonjësit e Drejtorisës së Përgjithshme të Tatimeve prej kërcënimeve që po ju...

Një selfie ose video e fytyrës mat presionin e gjakut

Për të matur presionin e gjakut, do të vijë dita kur do të bëni thjesht një selfie ose më mirë një video të shpejtë...

VIDEO/Denoncimi nga Fieri: Policia presion kandidatit, po e mbajnë në birucë

Kreu i Partisë Demokratike të Fierit dhe ish-deputeti Luan Baçi para mediave ka denoncuar sot presionin që po iu bëhet qytetarëve të Fierit që...

VIDEO/Studentët e gdhinë në fakultet, përplasen me policinë private

Prej 3 ditësh studentët e disa fakulteteve në Tiranë,  ata të Ekonomikut, Juridikut, Inxhinierisë dhe Arkitekturës, janë ngujuar brenda fakulteteve të tyre, ndërsa nuk...

VIDEO/’Jo terror’, tensione tek Politekniku, studentët kërkojnë largimin e policisë nga...

Studentët kanë zgjedhur të bojkotojnë mësimin dhe ditën e sotme, ndërsa janë duke protestuar për plotësimin e 9 kërkesave të tyre. Që prej rikthimit të...

FOTO/ “Na jep 20 mijë euro ose…”, babë e bir arrestohen...

Policia e Krujës ka finalizuar me sukses operacionin e koduar ”Shtrëngimi”. Uniformat blu kanë ndaluar dy shtetas, atë e bir, pasi nëpërmjet presioneve dhe...