Tag: posta

Një i plagosur rëndë në Korçë, makina e postës përplaset me...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec. Burimet bëjnë të ditur se si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur rëndë një...

DETAJE/Vodhën milionat në postë, kush është Andi Rexhepi kreu i bandës...

Andi Rexhepi (Paturri) është kreu i këtij grupi që realizoi grabitjen e Postë. Sipas burimeve, Andi Rexhepi është i përfshirë edhe në grabitje të...

“I tradhtuan shenjat e gishtave”, zbulohen hajdutët e postës në Krujë,...

Janë arrestuar disa persona për grabitjen e kasafortës së postës në Fushë-Krujë, ku u morën rreth 13 milionë lekë. Tre ditë pas grabitjes policia ka...

Parashikimi i Manjanit: Me aq sa u grabit te posta në...

Ish-ministri Ylli Manjani ka bërë një parashikim, teksa ndalet tek grabitja që iu bë postës në Krujè.  Sipas Manjanit, së shpejti do të kemi zgjedhje...

“Vodhën fondet e pensionistëve”, detaje nga grabitja e postës në Krujë,...

Gazetari Prend Shota ka zbuluar detaje të reja lidhur me hetimet për grabitjen e kasafortës së Postës në Krujë. Për ngjarjen është vënë në...

LAJM I FUNDIT/Grabitet me armë zjarri posta në Fushë-Bulqizë

Grabitet me armë zjarri posta në Fushë-Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur këtë mesditë. Nuk dihet ende ekzakte shuma e parave të grabitura dhe rrethanat e ngjarjes....

LAJM I FUNDIT/Grabitet filiali i Postës Shqiptare në Vlorë

Persona ende të paidentifikuar kanë grabitur gjatë natës arkën e postës shqiptare. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fashitin Brataj të Vlorës. Nga informacionet e para,...

Detaje nga grabitja e postës në Durrës/ Autorët nuk janë arrestuar,...

Pak ditë pas grabitjes së zyrës postare në Durrës, janë zbuluar disa  detaje të reja dhe të pa raportuara më parë në lidhje me...

VIDEO/ Durrës, thyenë qepenin për të grabitur postën

Dje u grabit një  zyrë postare në Durrës, ngjarje që ndodhi gjatë natës në lagjen 18 pranë zonës së njohur si “te Dyli”. Policia...

DETAJE & EMRA/ Dëshmon korrieri i postës sekrete që u grabit...

"Ndjeva një të mbërthyer në duar dhe shpatull, pastaj pashë dy të rinj me kapele me strehë të madhe që më morën me forcë...