Tag: policia

Vrasja e Lekut në Strugë, policia shoqëron 30 persona

Policia dhe Prokuroria Publike ende nuk e bëjnë të ditur nëse ka ndonjë rezultat nga kërkimi i vrasësit të biznesmenit të Strugës, ish-të dënuarit...

Një javë pelegrinazh në Malin e Tomorrit, policia merr masat e...

Nis ditën e sotme dhe për 1 javë rresht do të bëhet pelegrinazhi në malin e Tomorrit në Berat. Për të shmangur pikërisht problemet...

VIDEO/ “Bëni si themi ne, por jo si bëjmë ne”, a...

Mëngjesin e sotëm në kryeqytet, një makinë policie kalon me semafor të kuq, por nuk duket të jetë në ndonjë aksion. Raportuesit thanë për JOQ.al...

VIDEO/ Policia masakron 23- vjeçaren, e prangosin, e zhveshin dhe për...

  Oficerët e policisë, që i bënë 11 minuta kontroll vaginal një gruaje gjatë një ndalimi policor, nuk do përballen me akuza penale. Avokatët e amerikanes...

EMRAT/ Shkodër, lirohet pengu i 4 mijë eurove, policia arreston autorin

Përfundon pengmarrja për borxhin e pakthyer 4 mijë euro në Velipoje. Policia ka mundur pas oresh te gjata negociatash te arrestoje pengmarresin dhe te...

Aksidenti i Aqif Rakipit, reagon policia: Ja si ndodhi ngjarja e...

Policia ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm kur deputeti Aqif Rakipi aksidentoi...

Tiranë, gjenden dy fëmijët e humbur

Dy fëmijët e humbur që nga dita e dielë janë gjetur shëndoshë e mirë. Policia I gjeti në rrugët e bllokut dy vëllezërit 10 dhe...

EMRI/ Shkodër, arrestohet autori i plagosjes, ja cili ishte shkaku i...

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga autorin e plagosjes së Patmir Zylit, ky i fundit tashmë ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Në...

Elbasan Arena mirëpret përfaqësuesen e Moldavisë, ja masat e ndërmarra nga...

Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan, ka marrë një sërë masash organizative në drejtim të sigurimit të rendit dhe qetësisë, për zhvillimin sa më normal...

RAPORTI/ Çako publikon shifrat: Ja sa policë u implikuan në trafikun...

Drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako ka deklaruar se nuk kanë qenë të pakta rastet e implikimit të punonjësve të policisë në trafikun...