Tag: polican

DETAJE/Ky është 37-vjeçari që vrau fqinjin e tij në Poliçan, viktima...

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e sotme në fshatin ‘Jaupas’ në Poliçan, ku Hamza Çela, vrau me thikë të afërmin e tij 77-vjeçar,...

I moshuari në Poliçan pozitiv me koronavirus, dalin përgjigjet e analizave...

Një 75-vjeçar nga qyteti i Poliçanit rezultoi diten e djeshme pozitiv me Covid-19. I moshuari me iniciale A.L kishte 5 ditë me temperaturë të...

U vendos trau në hyrje të qytetit, dhe Poliçani shënon rastin...

Hartës së të prekurve me koronavirus i është bashkuar edhe bashkia e Poliçanit.  Bëhet fjalë për shtetasin A.L 79 vjeç, i cili ka rezultuar...

FOTO/Ky qytet gjen metodë origjinale për t’u mbrojtur nga koronavirusi, nuk...

Prej disa ditesh, në hyrje të qytetit te Poliçanit është vendosur një postbllok i përforcuar, përmes të cilit lejohet të kalojnë vetëm banorët e...

Poliçan, policia ndalon pa asnjë shpjegim12 shoferë të firmave të gurit

12 shoferë të kamionëve të firmave të nxjerrjes së gurit dekorativ, në fshatin Novaj janë shoqëruar nga policia e Poliçanit pa asnjë paralajmërim apo...

Shpërthimi i komanduar i pallatit në Poliçan dëmton rëndë banesat e...

Një shpërthim i komanduar u krye sot nga Inspetoriatit Kombëtar të Territorit në Poliçan, por duket se shpërthimi nuk ka shkuar me aq sukses. Ish kryeministri...

“Cmendet” 51-vjeçari në Poliçan, i ngul thikën dhëndrit dhe i vërsulet...

Behar K, 51 vjeç, nga fshati Zhitom i Poliçanit u arrestua nga Policia, pasi i nguli thikën dhëndrit të vet dhe iu kanos me...