Tag: polic

Denoncimi/ Berisha:“Të fortët e partisë zhdëpin në dru policin, fshihet ngjarja”

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një mesazh të radhës nga “qytetari digjital”. Në një postim në llogarinë e tij zyrtare në “Facebook”, Berisha ka ndarë...

VIDEO/ Pensionet e policëve,ja cilët përfitojnë

Më shumë se 30 për qind e strukturës së Policisë së Shtetit, tashmë mund të përfitojë pension shërbimi, nëse me dëshirë, çdo efektiv që...

Arrestohen pesë persona në Shkodër, mes tyre 2 policë dhe 1...

Pesë persona janë arrestuar, mes tyre tre zyrtarë pasi akuzohen se kanë lejuar ndërtime pa leje. Arrestimet janë bërë nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme...

Kush është i forti i Elbasanit që i çau nofullën policit...

Një javë më parë në periferi të Elbasanit, te kryqëzimi i Bradasheshit tre persona kanë goditur një efektiv policie duke i çarë nofullën. Autorët po...

E rëndë në Tiranë, tritol makinës së oficerit të policisë

Një punonjësi të policisë rrugore në Tiranë i është vendosur nje sasi prej 100 gramesh tritol në makinë. Mësohet se eksplozivi është vendosur në makinën e oficerit...

Videoja intime dhe akuzat për ngacmim, polici thyen heshtjen: Më vranë...

Berhan Bajrakurti ka dalë për herë të parë në një televizion dhe ka preferuar të thyejë heshtjen. Në emisioni  “Me zemër të hapur”, shefi i...

Vrasja e ish-policit Bilali në Tiranë, familja Xhabafti mohon përfshirjen

Policia mori ditën e djeshme në pyetje katër anëtarë të familjes Xhabafti në lidhje me vrasjen e Arben Bilalit. Burime për Report Tv nga grupi...

Kapet mat! Polici fotografon të pasmet e një vajze në koncert

Një polic nga Houston që po punonte për të kontrolluar situatën në koncertin e Drake dhe Migos është kapur duke fotografuar të pasmet e...

“O do më japësh 1200 euro tha se e di sa...

Grupi kriminal përgjegjës për kultivimin e 1.2 tonë kanabis në Bylysh të Tepelenës kishte garancinë e punonjësit të policisë Gani Abazi. “ABC News” zbardh...

Oficeri i policisë konfliktohet me disa persona për zënien e rrugës...

Pas denoncimit të ish-kryeministrit Berisha për përfshirë të një oficeri policie në Krujë në një konflikt me disa persona, Policia sqaron se ngjarja ka...