Tag: Polic rrugore

Makina e blinduar dhe fenelina, kapet drejtuesi me pistoletë në dorë

Policia Rrugore e Tiranës, gjatë 12 orëve të fundit, sekuestron armë zjarri, mjet të blinduar, fenelina policie, godet një rast të trafikimit të paligjshëm...