Tag: Pleq

E rëndë në Berat, çifti i të moshuarëve hidhet nga kati...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat. Një cift të moshuarish u hodh nga kati i gjashtë i një pallati. Fatkeqësisht të dy kanë...

FOTO/ Çifti nga Kruja 81 vjet të martuar, gati për të...

Çifti japonez Masao dhe Miyako Matsumoto, të martuar që nga Tetori i 1937, mbajnë rekordin Guinness si bashkëshortët më të moshuar në botë. “Në Krujë,...

Azilet mbushen plot, shtohen kërkesat e moshës së tretë si rezultat...

Largimi i të rinjve në emigracion po i detyron shumë të moshuar tu drejtohen qendrave rezidenciale. Në qendrën e të moshuarve në Fier, ku...

FOTO/ “Marina Fara me burra pleq, vetëm për një xhiro me...

Pas ndarjes nga i fejuari i saj Marina Fara ka postuar gjithmonë e më tepër foto provokuese por ditët e fundit po qarkullojnë foto...