Tag: Pishine

E FUNDIT/E rëndë në Durrës, fëmija mbytet në pishinë

Një vogëlush vetëm 10 vjeç humbi jetën duke u larë në pishinë në Durrës. Viktima ishte nga Kosova. Durrës/Informacion paraprak Më datë 12.08.2020, rreth orës 12:40,...

Shqiptari godet kokën teksa hidhet në pishinë, vdes në vend babai...

Shqiptari Edmond Vistaraj  u hodh në pishinën e një hoteli në Itali dhe gjend vdekjen e menjëhershme, pasi goditi kokën. Ngjarja ndodhi të shtunën në...

Vdes 4-vjeçarja shqiptare, u mbyt në pishinë

4-vjeçarja shqiptare e cila e cila përfundoi në një pishinë në qendrën turistike “La Risacca” ka ndërruar jetë pas 6 ditësh ndihmë mjekësore intensive Lajmi...

DETAJE/ Kavajë, mbytja në pishinë, të miturin e kishte marrë...

Një fëmijë është mbytur në pishinë. Ngjarja ka ndodhur në rrethin e Kavajës. Nga te dhenat e para mësojme se femija rreth tetë vjec, është mbytur...

Kavajë, mbytet fëmija teksa lahej në pishinë

Një fëmijë është mbytur në pishinë. Ngjarja ka ndodhur në rrethin e Kavajës. Nga të dhënat e para mësohet se fëmija rreth tetë vjeç, është...

VIDEO/ Pishina me labirinte që do t’ju lërë pa fjalë

Të kesh një pishinë private është një gjë, por një pishinë me një pamje të tillë unike dhe mahintëse është gjë tjetër një tjetër. Oded...