Tag: pipero

Pipero tregon mbi shifrat e Ministrisë: Nuk janë aq sa raportohen,...

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka deklaruar se të infektuarit aktivë me Covid-19 në Shqipëri, nuk janë në të vërtetë 2735 siç është raportuar nga...

FOTO/Qytetarët presin në radhë për informacion te Infektivi, Pipero del me...

Familjarët e pacientëve të shtruar në Spitalin Infektiv janë ankuar se nuk kanë marrë informacion për gjendjen e të afërmve të tyre në 36...

VIDEO/Shfaqet Pipero dhe jep mesazh për qytetarët: Kemi hyrë në një...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka ndarë videomesazhin e doktor Pëllumb Piperos i cili ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të...

“Kur të mbarojë do më mungoni”, Pipero flet për famën dhe...

Pëllumb Pipero u kthye në një nga figurat më të njohura të ekranit. Mjeku ka qenë pothuajse prezent në të gjitha mediat në vend...

“As shkuma party as lokale nate”, Pipero: Në plazhe dhe det...

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka komentuar lehtësimin e masave, për të cilat veçon se lokalet e natës dhe shkuma party-t në plazhe nuk duhet...

Pipero flet për valën e dytë dhe relaksimin në muajin Maj:...

Pëllumb Pipero, në një lidhje direkte në A2, dha disa lajme te mira per ata qe duan plazhin dhe detin. Edhe pse bota flet...

Pipero sqaron çfarë ndodhi me 61-vjecarin: Bëri vdekje klinike, e rikthyem...

Mjeku Pëllumb Pipero ka sqaruar publikisht atë që ndodhi me 61-vjecarin e deklaruar të vdekur fillimisht nga Ministria e Shëndetësisë. Sipas tij, 61-vjecari nga Tirana...