Tag: personat

EMRAT/OFL u dërgon formularin e pasurisë, kush janë tre emrat e...

OFL i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë tre personave të dënuar për krime të bujshme. Mesohet se bëhet fjalë për Dorian Lecin,...

Në 24 orët e fundit 7 persona të arrestuar për vepra...

Strukturat e Policisë kanë vijuar punën për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Gjatë 24 orëve të fundit janë vënë në pranga 7 shtetas, për...

FOTO/Në Shqipëri janë 50 persona në kërkim dhe të rrezikshëm, publikohen...

Policia njofton se eshte 50, numri i personave më të kërkuar në Shqipëri dhe ky eshte objekt i punës së Njësisë së Kërkimit. Në kuadër...

Zbardhen dëshmitë e dy shoferëve që përplasën për vdekje 25-vjeçarin: Mendova...

Dalin detaje të reja për ngjarjen mbrëmë në Durrës ku një 25 vjeçar humbi jetën pranë mbikalimit të Shkozetit. ABC News ka siguruar dëshmitë...