Tag: perqeshje

Shehi i përgjigjet Ramës pas përqeshjes: Ky kryeministër është i rrjedhur!...

Dashamir Shehi ka reguar pas përqeshjes së ulët të kryeministrit Edi Rama, i cili nuk ngurroi të bente qesharakun para te gjithe publikut shqiptar. Shehi...

VIDEO/”Dëgjoj gromësimat e rakisë, mnjë, mnjë, mnjë…”, Si Rama e përqeshi...

Kryeministri Edi Rama e ka tepruar me sjelljen e tij gjatë intervistës së djeshme me gazetarin Sokol Balla, teksa po fliste për opozitën. Rama e...

VIDEO/Përqeshi deputetin në Kuvend, Paloka: Ju nuk e dini çfarë bën...

Seanca e sotme parlamentare degjeneroi si rrallë herë në fyerje dhe sharje mes kundërshtarëve politike. Fillimisht nisi mes kryeminsitrit Edi Rama dhe ish-kryeministrit Berisha,...