Tag: perplasjet

Socialistët përplasen për shkarkimin e Metës, Fino kritikon kolegët: T’i kërkojmë...

Është mbledhur edhe sot Komisioni Hetimor për Presidentin e Republikës ku pas diskutimeve të deputetëve pritet miratimi i raportit përfundimtar që do t’i kalojë...

Incidenti i papritur me makinën, këngëtarja ndan foton me ndjekësit

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe është treguar gjithmonë transparente me ndjekësit e saj. Kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit...

EMRAT/Kush janë shtatë të arrestuarit nga Policia për protestën, mes tyre...

Policia e Shtetit nxitoi te bente sot bilancin e djeshem, lidhur me perplasjet e dhunshme te Teatri Kombetar. Ne bilancin e saj, policia pati...

Përplasjet e dhunshme për Teatrin/Policia bën bilancin: Sa të arrestuar dhe...

Policia e Shtetit, nje dite pas shembjes se teatrit, ka bere me dije informacionet lidhur me personat qe arrestoi dhe procedoi pas dhunes qe...

FOTO/Vijojnë përplasjet te sheshi ‘Skënderbej’, policia tërheq zvarrë protestuesit: Nuk lejon...

Ka patur perplasje te forta paraditen e sotme te sheshi "Skenderbej". Raportohet se ka patur perplasje mes policise dhe protestusve nga shoqeria civile. Keta...

Maqedonia e Veriut, votohet me 101 vota “pro” qeveria teknike

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut votoi me 101 vota “pro”, asnjë “kundër” dhe asnjë “abstenim” qeverinë e re teknike të drejtuar nga...

Ish-deputetja deklaratë të fortë: Një banor i Unazës vdiq nga përplasja...

Një person rapotohet ka humbur jetën në Unazën e Re. Lajmi është bërë publik nga ish-deputetja demokrate Oriola Pampuri gjatë një lidhjeje live me...

EMRAT/Makina e ambasadës humbi kontrollin, shtohen të plagosurit në Librazhd

Automjeti i ambasadës ruse është përplasur me një mjet tip “Benz”. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kthesa e Murashit”, ndërsa shkak dyshohet...

“Po konsumojnë grushtin e shtetit”, Paloka: Kush i urdhëron përplasjet në...

Reagimi i parë për përplasjet në KZAZ nga radhët e PD, e ka dhënë ish-deputeti Edi Paloka. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Paloka ka fajësuar...

Maliqi reagon sërish, thirrje ish-kolegëve të tij: Mos iu bindni urdhrave...

Deputeti Lefter Maliqi i ka bërë thirrje ish-kolegëve të policisë së shtetit, që të mos i binden urdhrave të Kryeministrit Rama. Maliqi si ish drejtues...