Tag: perhapja

COVID-19 vijon të përhapet, raste të reja në Belsh dhe disa...

Edhe gjatë 24 orëve të fundit ka patur raste të zbuluara me COVID-19 në disa zona të vendit. Ndërkohë pritet te konfirmohen 2 te...

VIDEO/Vetëm në 30 minuta, eksperimenti japonez tregon sa shpejt përhapet virusi...

Një video virale nga Japonia synon të tregojë sesa lehtë mikrobet dhe viruset mund të përhapen në restorante kur vetëm një person është i...

Qarkullimi i lartë i cash-it në Shqipëri rrit rrezikun për Covid-19,...

Bankat dhe institucionet financiare në Shqipëri dy javët e fundit po bëjnë thirrje për kryerjen e pagesave online dhe përdorimin e kartave bankare, sidomos...

LAJM I FUNDIT/Shkon në 10 numri i të prekurve nga koronavirusi...

Shkon në 10 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Sipas informacioneve zyrtare, njeri eshte i shtruar ne Durres. “"Janë testuar 114 persona, janë...

FOTO/Frika nga koronavirusi, izolohet qyteti i dytë në Kinë me 9...

Izolohet dhe qyteti i dytë në Kinë, për shkak të koronavirusit, i cili deri tani ka marrë 390 jetë njerezish dhe numerohen rreth 17...

Shqetësimi i disa qytetarëve: A mund të infektoheni nga Koronavirusi prej...

Shqetësimi i qytetareve lidhur me perhapjen e koronavirusit eshte i ndjeshëm dhe shumë i pranueshëm. Jemi ne kushtet, ku çdokush prej nesh duhet te...