Tag: pasurie

EMRAT/Kush është shënjestra e radhës nga OFL, formulari u shkon tre...

Artur Guri, Elton Andreica (Muça) dhe Dylber Adema janë tre të dënuarit e radhës që janë vënë në shënjestrën e Operacionit Forca e Ligjit. Në...

Cilët janë dy burrat që iu sekuestruan 2.1 mln euro prona...

Mësohen emrat e dy personave që Policia  e Shtetit iu ka sekuestruar 2,1 milionë euro pasuri, në objekte dhe llogari bankare, pasuri e vënë...

EMRAT/OFL u kërkon të justifikojnë pasurinë dy të dënuarve për vrasje

OFL i ka dërguar kërkesë për vetëdeklarim të pasurisë dy personave nga Tiranë, të dënuar për vrasje. Aurel Hoxhallari, banues në Tiranë, është i dënuar...