Tag: pasuria

EMRAT/Kujt kërkon SPAK t’ia konfiskojë mijëra euro pasuri

SPAK vendos konfiskimin e pasurive të personave; Ilirjan Memia, Adriatik Memia dhe Lindita Memia. Konfiskimi u vendos pasi ka dyshime se pasuria e vendosur...

EMRAT/Të dënuar për vrasje dhe drogë, OFL “zbarkon” në Krujë dhe...

Policia e Shtetit ka njoftuar se në kuadër të Operacionit Forca e Ligjit u është dërguar formulari për deklarim të pasurisë, 4 personave. Ata janë:...

Të akuzuar për vrasje dhe vjedhje, OFL u dërgon formularin 3...

Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin tre personave ne Tirane. Subjektet e radhës të OFL janë Mario Meshini, Indrit Doçi, Ernest Doda. Sipas...

OFL zbarkon në Fier e Divjakë, 4 emrat që duhet të...

Operacioni Forca e Ligjit ka trokitur sot në derën e 3 shtetasve nga Fieri dhe një Divjaka për ti dërguar kërkesën me shkrim për...

EMRAT/Të dënuar në Itali për drogë, OFL ‘zbarkon’ në Berat e...

Operacioni Forca e Ligjit eshte ndalur sot ne Berat dhe Polican, ku i ka kerkuar plotesimin e formularit 3 subjekteve. Nga burime zyrtare, bëhet fjalë...

Amnistia fiskale, Tabaku e shpjegon hapur: Rama do të na shndërrojë...

Ish-deputetja Jorida Tabaku ka bërë një deklaratë për shtyp ku është shprehur se amnistia fiskale e Edi Ramës do ta shëndërroj Shqipërinë në lavatriçen...

OFL i dërgon formularin tre të “rrezikshmëve” në Tiranë, njëri prej...

Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin tre personave. Burime nga OFL bëjnë të ditur se subjektet e radhës së OFL  janë: Orgest...

Tiranë, sekuestrohet pasuria 2.1 mln euro e dy zviceranëve

Vendosen sekuestro preventive ndaj pasurive të 2 shtetasve të huaj, të dy me rekorde të theksuara kriminale, pasuri që kapin vlerën 2.1 milionë euro. Operacioni...

OFL u dërgon formularin e deklarimit të pasurive 5 personave në...

OFL i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë pesë personave të dënuar për krime të rënda në Tiranë. Siç mësohet ata janë Arsen...

Pasuri marramëndëse, Kristiano Ronaldo hyn zyrtarisht në klubin e miliarderëve

Cristiano Ronaldo është bashkuar zyrtarisht në klubin e miliarderëve përkrah stërgjyshërve të tjerë sportivë Floyd Mayweather dhe Tiger Woods, duke e bërë atë lojtarin...