Tag: pasuria

EMRAT/OFL qëndron në Tiranë, u dërgon formularin 4 të dënuarve

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit...

EMRAT/ OFL iu çon formularin 3 të dënuarve për vrasje e...

Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar tre të dënuarve formularin për deklarimin e pasurisë. Njëri prej tyre është dënuar për vrasje, ndërsa dy...

EMRAT/Të dënuar për drogë e prostitucion, OFL u dërgon formularin tre...

Operacioni Forca e Ligjit ka zbritur në Vlorë ku u ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë tre të dënuare në zbatim të detyrave të...

EMRAT/OFL përqëndrohet në Tiranë, formular për 4 të dënuarit

Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar dhe për trafik të...

EMRAT/3 persona në Tiranë do deklarojnë pasurinë, të dënuar për vjedhje...

Operacioni Forca e Ligjit u kërkon deklarimin e pasurisë 3 personave nga Tirana, të cilët janë dënuar për vjedhje me dhunë, dhe vrasje për...

EMRAT/Grup kriminal dhe trafikim fëmijësh, OFL zbarkon në Berat

Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda,...

EMRAT/OFL zbarkon në Korçë, ultimatum katër të dënuarve për vjedhje e...

Operacioni Forca e Ligjit iu është drejtuar katër të dënuarve në Korçë, duke iu kërkuar të deklarojnë burimet e pasurisë. Burimt bëjnë me dije se...

EMRAT/Letërporosi nga Holanda për trafik droge, SPAK kërkon konfiskimin e pasurive...

Prokuroria e Posaçme kërkon konfiskimin e pasurive të gjashtë shtetasve, pas dyshimeve se pasuria e tyre është fituara si rrjedhojë e aktivitetit kriminal dyshohet...

FOTO/Politikani shqiptar me 5 super “Mercedes” në pronësinë e tij

Agjencia Kundër Korrupsionit ka publikuar formularët e deklarimit të pasurisë për zyrtarët publik në Kosovë në vitin 2020. Natyrisht, vëmendja e gjithsecilit shkon tek deklarimi...

EMRAT/SPAK mbyll hetimet dhe për dy persona të tjerë, ja pasuritë...

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Tiranë, në bashkëpunim me policinë gjyqësore të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit, ka...