Tag: pasuri

Radha e Shullazit dhe Gjergj Çukalit, OFL jep dy arsyet

Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar  kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë shtetasve Emiljano Shullazit dhe Gjergj Cukalit. Shullazi me banim në Tiranë, aktualisht ndodhet...

Sekuestrohet toka në Radhimë me vlerë 2.3 milionë euro, dyshimet e...

Burime zyrtare nga policia lokale kanë bërë të ditur se kanë vendosur nën sekuestro preventive për një sipërfaqe toke të mbjellë me pemë, që...

Sekuestrohen 500 mijë euro pasuri në Vlorë, kujt i përkasin, policia...

Prokuroria e Vlorës vendos sekuestro preventive mbi disa pasuri me vlerë rreth 500 000 euro, që dyshohen se janë përfituar nga veprimtaria kriminale e...

Durrës, sekuestrohet pasuria qindramijë euro e “bosit” italian të bandave

Shqipëria ka vendosur t’i sekuestrojë pasurinë një mafiozi italian me banim në Durrës. 750 mijë euro pasuri, kryesisht biznes për pajisje dentare, te cilat...

EMRAT/Kush janë 4 të arrestuarit që iu sekuestruan 3 mln euro...

Një pulari, apartamente në Shkodër dhe Velipojë dhe makinave prodhime të vitit të fundit, pasuri në vlerën e 3 milionë eurove, është sekuestruar në...

Sekuestrohen 3 milionë euro pasuri, policia: Paratë dhe pronat e personave...

Sekuestrohen 3 milionë euro pasuri të ardhura nga aktiviteti kriminal I 4 personave të cilët u arrestuan në Danimarkë në muajin qershor. Të gjitha këto...

Sekuestrohen shumë e madhe eurosh dhe një makinë e shtrenjtë, dyshimet...

Një tjetër pasuri eshte sekuestruar nga policia. Nga blute e Fierit, komunikohet se janë sekuestruar  70 000 euro dhe një automjet me vlerë 100...

Sekuestrohet shumë e madhe parash në Fier, policia jep detajet

Policia e Fierit ka sekuestruar një shumë të madhe parash. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se shuma e madhe eshte fituar nga aktivitet...

FOTO/”S’ke kap ndonjë emigrant”, mbesa e Ingrid Gjonit i mbyll gojën...

Një fotografi e vjetër e rihedhur në llogarinë e saj, ka bërë që  Ana Lika të hyjë në debat me ndjekësin.  Në qendër të...

VIDEO/”Si arrin të blesh rolex me rrogë gazetarie”,ndjekësit ngacmojnë moderatoren: Vij...

Moderatorët dhe të famshmit shqiptarë gjithmonë behën objekt diskutimi, sidomos kur ata ndajne moment nga jeta e tyre private. Moderatorja sportive Ilda Bejleri së fundmi...