Tag: pasojat

Boris Johnson flet i bindur për pasojat nga koronavirusi, ankohet se...

Kryeministri i Britanisë, Boris Johnson dyshon se koronavirusi i ka lene pasoja ne shikim. Kryeministri u shpreh per mediat angleze: Unë mendoj është shumë,...

DETAJE/”Mbi 10 mijë banorë do kalojnë Vitin e Ri në çadra”,...

Kreu i qeverisë Edi Rama, në mbledhjen e tretë të Komitetit Kombëtar të Rindërtimit ka bere dhe premtimet e para. Ai u shpreh se maksimumi...