Tag: parullat

Makina me shpejtësi dhe me shoferin e dehur aksidenton policinë, plagosen...

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek rrethrrotullimi i Dajlanit në Durrës. Një makinë që ka ardhur me furi ka përplasur pikërisht makinën...