Tag: partneri

FOTO/I ka ‘rrëmbyer’ zemrën, ky është partneri me të cilën bashkëjeton...

Aktorja dhe kengetarja Rozana Radi ka zbuluar disa të reja nga jetën private duke treguar më shumë për partnerin e saj, te cilin e...

E mban të fshehtë, Soni Malaj poston foton krah partnerit

Soni Malaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Edhe pse është shumë aktive në rrjete sociale, këngëtarja është treguar shumë...

FOTO/Aktorja shqiptare tregon problemet me shtatzëninë, partneri misterioz e ndihmon

Disa jave pasi na tregoi se ishte shtatzene, Olta Gixhari ka filluar te tregoje dhe problemet qe has nga rritja e barkut. Aktorja e njohur...

Teoria e re mbi zgjedhjen e partnerit, grupi i gjakut tregon...

Japonezët përdorin metodën e analizës së llojit të gjakut kur zgjedhin partnerët, veçanërisht shoqëruesit e jetës. Mos u çudisni, pasi kjo eshte shume e...

Kujdes nga këta meshkuj, ja cilët prej tyre nuk duhet t’i...

Edhe nëse ende je vetëm, nuk është problem. Jo perderisa ke ende mundësi të zbulosh se kush është me të vërtetë i duhuri. Ka disa...

FOTO/Mundohet ta mbajë të fshehtë, zbulohet kush është partneri miliarder i...

Prej disa kohësh, modelja e njohur Aurela Hoxha është zhvendosur në Spanjë, ku ka zbuluar për fansat e saj se është e angazhuar me...

FOTO/Kush është partneri misterioz i Eni Vasilit, la Londrën për dashurinë

Eni Çobani prej 20 vitesh shfaqet rregullish në ekranin shqiptar, mes punës impenjative dhe suksesit të emisioneve politike. Gazetarja dhe moderatorja e ka mbajjtur larg...

A ju tradhton partneri? 4 treguesit si ta kuptoni…

Keni pak kohë që dyshoni për besnikërinë e partnerit? Sjellja e tij ju ka ngjallur dyshime? Keni përshtypjen se po ju lë pas dore,...

Nëse ju refuzon në shtrat, partneri/ja juaj ka këto arsye…

Ka ditë kur partneri/ja juaj nuk dëshiron të kryeje marrëdhënie seksuale. Dhe kur këto raste bëhen të shpeshta, vlen për tu mësuar shkaku apo...

ROZE/Ja si të zbuloni nëse partneri ju ka tradhtuar

Vajza, të të tradhtojë partneri nuk është fundi i botës. Asnjëherë nuk duhet ta lëshoni veten, nëse dikush ka treguar mungesë respekti dhe dashurie...