Tag: parodistet evlores

Humbja e Met Likos, parodisti nuk i mban dot lotët: Humba...

Ishin të pandarë në skenë e përtej saj, bashkudhëtarë në rrugën e artit dhe miq prej një jete. Largimi i parakohshëm nga jeta i...

Ndahet nga jeta ‘Meti’ i Parodistëve të Vlorës, reagon Meta: “Humbje...

Ditën e sotme u nda papritur nga jeta në moshën 64-vjeçare aktori i njohur, pjesë e parodistëve të Vlorës, Muhamet Liko. Ngjarja e rëndë që...

Humori shqiptar në zi! Ndahet nga jeta një nga parodistët e...

Humori shqiptar sot ndodhet në zi, pasi është ndarë nga jeta në moshën 65-vjeçare Muhamet Liko, njëri nga parodistët e Vlorës. Mësohet se aktori i...