Tag: para

Cfarë deklaroi izraeliti në polici, paratë i kam…

49 vjecari Efim Reichman është pyetur në polici menjëherë pas ndalimit në Rinas me një shumë të madhe parash. Izraeliti ka thënë se ka...

Shënjat me fat për paranë në 2018, mësoni dhe periudhat kur...

Duke qenë se teknologjia po përparon çdo ditë e më shumë, edhe astrologët më të njohur në botë, janë mbledhur prej disa vitesh në...

E habitshme çfarë i ndodh të moshuarës, shkon të marrë paratë...

Një qytetare ka denoncuar në polici se po priste që të merrte një shumë prej 350 eurosh që do të ja sillnin nga Greqia,...

Si të bëheni të pasur nga Instagrami

Jo vetëm një nga rrjetet sociale më të mira dhe më të përdorura në botë, por është edhe një burim fitimesh. Personazhet e famshëm...

Varrosi heq dorë nga muzika, tani ka një profesion të ri

Këngëtari i famshëm Noizy që shkakton rrëmujë kudo që është sapo na ka dhënë lajmin e fundit. Me anë të një fotoje na ka bërë...

EMRI/ Shkodër, jepte 10 mijë lekë për votën, shpallet në kërkim...

Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim një 42 vjeçar. Bëhet fjalë për Pjetër Prendin, i cili punonte për Tom Doshin. Mbi të rëndon akuza...

FOTO/ Milionat e striptisteve, të zhveshura në skenë, por ja çfarë...

Striptistet janë të mbuluara me para në prapaskena. Në skenë profesioni që bëjnë i detyron të dalin me thuajse asgjë veshur, por në prapaskena janë...