Tag: para

I sekuestruan 500 mijë euro, flet i moshuari nga Vlora: Lajmin...

Luan Beshaj është 72-vjeçari  te cilit policia i sekuestroi te premten një pasuri me vlerë 500 mijë euro, që dyshohet se janë krijuar nga...

“Rreth 300 milionë”/Zbulohet sa ishte shuma e vjedhur në Kashar, si...

Një grabitje ndodhi mesditen e sotme ne rrugen e autostradës Tiranë Durrës, ku u vodhen nje sasi e madhe parash. Policia në njoftimin e saj...

Tmerr në banesën me qera, studentëve në Durrës iu hyjnë hajdutët...

3 studentë në Durrës kanë perjetuar makth dhe frikë, teksa maskat u kanë hyrë në banesën me qera dhe iu kanë marrë lekët. Sipas policisë,...

Zbulohen dy shuma të parave të grabitura në Rinas, 5 mijë...

Janë zbuluar dy shuma parash nga grabitja e sasisë ne Rinas në Prill të këtij viti. Mësohet se policia i ka gjetur shumën prej 5...

Ingrit Gjoni kujton “kohët e arta” me Çiljetën: Kishim mendjen vetëm...

Ingrit Gjoni dhe Ciljeta  Cilaga kanë qënë padyshim epiqendra e Showbizzit per disa vite rresht, sidomos me bashkëpunimet e bujshme. Dy këngëtaret u bene të...

“Autorët ishin të maskuar, njëri shkelmoi derën”, detaje nga grabitja e...

Detaje të reja mësohen nga grabitja e ndodhur në Fushë Bulqizë. Ende nuk është konfirmuar shifra e saktë e grabitur, por nga burimet e...

VIDEO/Drilon Hoxha flet hapur: Me filmin e parë kam blerë shtëpi,...

Të jesh aktor në një vend si Shqipëria është sfidë më vete, pasi aktorët nuk suportohen aq sa e meritojnë financiarisht, por dhe moralisht. Jane...

Sekuestrohet shumë e madhe parash në Fier, policia jep detajet

Policia e Fierit ka sekuestruar një shumë të madhe parash. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se shuma e madhe eshte fituar nga aktivitet...

DETAJE/Zbulohen 3 gjobënësit vëllezër, si kërcënonin qytetarin: I kërkonin 50 mijë...

Goditet një tjetër rast i gjobëvënies. Policia finalizon operacionin “BROTHERS". Operacioni nga DVP Tiranë dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda. Vihen në pranga tre vëllezër,...

Mban 6 të dashur brenda një muaji, kjo është bjondja e...

Një studente nga Londra e ka zgjidhur problemin e saj me shpenzimet.  Ajo ka gjetur mënyrën efikase për të siguruar të ardhurat, gjë që...