Tag: pampuri

“Asnjë strategji për nxënësit me nevoja të veçanta”, Vokshi dhe Pampuri...

Përfaqësueset e Partisë Demokratike Albana Vokshi dhe Oriola Pampuri ishin në Berat ku u takuan me prindër të këtyre fëmijëve, në prag të nisjes...

“Tirana nuk ka ujë se qytetarët lahen çdo ditë” PD bën...

Oriola Pampuri i ka kthyer pergjigje zv.ministrit te Infrastruktures, i cili me heret per te justifikuar mungesen e ujit, u perpoq te bente me...

“Më fallco se kurrë”, Ish-deputetja-Ramës: Tejkalove traumën që shkaktoi tërmeti tek...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri, ka reaguar së fundmi në lidhje me qendrimet dhe sjelljen e kryeministrit Edi Rama, pas situatës së krijuar...

PD: Të përfshirë në skandal, padi për Ballën e Bibën

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri publikoi sot prova siç tha të një skandali të madh. Sipas saj, provat tregojnë se si u shtuan...

“Rama nuk është mbi Metën”, debati i fortë i ish-deputetes me...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri, dëgjohet të debatojë ashpër me policët e Vlorës, pas ndalimit të katër personave lidhur me përplasjet në KZAZ...

“Mashtrues i rrezikshëm dhe injorant”, ish-deputetja flet me fakte: Veliaj i...

Ish-deputetja Oriola Pampuri i është kthyer kryetarit të Bashkisë Erion Veliaj duke i kujtuar se po mashtron qytetarët me fjalimet e tij ku pretendon...

‘Jo në studio televizive me ish-deputetët e PD’, Pampuri i kthehet...

Kryeministri Edi Rama urdhëroi të gjithë deputetët e tij që të mos pranojnë të dalin në debate televizive me ish-deputetët e opozitës, kjo pas...