Tag: pallate

Vasili tregon pasojat e tërmetit: Shihni vetë videon, s’ka nevojë as...

Petrit Vasili nuk i ndal as ditën e sotme, kritikat për qeverinë Rama dhe punën që ajo ka kryer në përballimin e situatës së...

VIDEO/”Po fshihet e vërteta në Thumanë”, Bardhi: 2 ditë pas tërmetit...

Gazmend Bardhi, sekretari i përgjithshëm i PD, ka evidentuar përplasje në deklaratat e Artur Bushit dhe Erion Braçes përsa i perket termetit dhe shembjes...

Bilanc i ri pas dëmeve nga tërmeti, Tirana me 20 pallate...

Në një deklaratë për mediat, zv.ministrja e brendshme ka raportuar se ka plot 23 objekte janë shembur në Durrës dhe Thumanë. Sipas shifrave që ka...

FOTO GALERI/ Lezhë, sekuestrohen tre pallate, ja arsyeja

Nga specialistët e Seksionit kundër krimit ekonomik financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë, u ekzekutua sot Urdhri datë 13. 04. 2018, i Prokurorisë...

FOTO/ Kryebashkiaku i Durrësit me pasuri marramendëse, ja pallatet dhe llogaritë...

Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako rezulton një nga kryebashkiakët më të pasur në vend. Sipas portalit Spending Data Albania, rubrika Para dhe...