Tag: Paketa

Pamje që flasin vetë, ish-deputeti përball Ramën me deklaratat e tij:...

Permes nje video ne rrjetet sociale, ish-deputeti Agron Shehaj ka treguar mashtrimin e radhes me paketen e trete ekonomike te prezantuar nga qeveria. Ai thote...

“Dënoj sjelljen e policisë”, Basha: Vetëm në diktatura nuk lejohen qytetarët...

I ashper ka qene dhe reagimi i Lulzim Bashes, lidhur me protesten e fundit qe ka ndodhur ne sheshin "Skenderbej". Basha ka denuar me...

“Do të shpërblehen edhe ata që kanë punuar në të zezë”,...

Teksa kryeministri Edi Rama po flet lidhur me paketen e zgjeruar ekonomike, ai ka dhe nje njoftim per punonjesit e Call Center, ku dhe...

“Qeveria vepron shumë ngadalë”/Spaho: Të miratojë paketën e re! Ka para...

PD mbështet kërkesën unanime të biznesit për ndërhyrje emergjente financiare për të shpëtuar nga mbyllja e dhjetëra mijëra vendeve të punës. Nga selia blu, Edmond...

Paketa e zgjeruar financiare, Rama tregon se kush do përfshihet

Kryeministri Edi Rama në një status në facebook tregon se kush do përfshihet në paketën e zgjeruar financiare. “BIZNESE TË TJERA TË VOGLA TË REGJISTRUARA...

“Me çek mbijetese”, Florjon Mima tregon 4 zgjidhje për të ndihmuar...

Politikani i njohur Florjon Mima, por dhe ekspert i ekonomisë ka bërë sot një reagim lidhur me paketën që qeveria ka prezantuar per te...

Rama takim virtual me bankat, detaje nga biseda: Do ketë zgjerim...

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar  se do të ketë zgjerim të paktës financiare gjatë muajit prill, për ti ardhur në ndihmë bizneseve të prekura...

VIDEO/PD denoncon mungesën e transparencës, një sër pyetjesh për qeverinë: Qytetarët...

Partia Demokratike ka reaguar diten e sotme, duke u ndalur tek paketa ekonomike, e cila sipas PD nuk e plote dhe e pamjaftueshme per...

Zbardhen propozimet e reja të PD për reformën zgjedhore, çfarë përfshihet...

Partia Demokratike ke dorëzuar propozimet e para për reformën zgjedhore, ku perfshihen 3  paketa për ndarjen e politikës nga krimi dhe goditjen e krimit...

VIDEO/Rama i paduruar: “KÇK” nis punën të hënën, dalin pamjet me...

Edhe pse pa e ditur dhe bere transparente sesa e ka prezantuar dhe para nderkombetareve paketen 'ANTI-KCK', Kryeministri Edi Rama e ka me ngut...