Tag: P

FOTO/Rama jep lajmin e madh: “Lasgushi” u ngarkua me armët e...

Mesa duket biseda me presidentin turk Erdogan ka rezultuar te kete ndodhur, dhe pse kryeministri u shpreh se Turqia do te na ndihmonte ne...

Kurti zgjedh Bashën para Veliajt, çfarë e bëri të anulonte takimin...

I pabesueshëm kryeministri i ri i Kosovës i cili shihet me shumë shpresë. Takimi i gjatë me kryeministrin Edi Rama, përtej asaj që kishte parashikuar...

DENONCIMI/ Polici i Velipojës i dënuar për trafik droge në Romë,...

Lidhur me operacionin e policisë në Velipojë, ku u sekuestruan 1 ton drogë ka reaguar edhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili...